povas_g

iMas lengviau

Apie GPAIS žurnalas programą

Programa konverteris „Pildyk GPAIS žurnalą“ skirta palengvinti žurnalo pateikimą į GPAIS sistemą.

Jeigu turite pakuočių, elektroninės įrangos, baterijų bei akumuliatorių, transporto priemonių žurnalą Excelyje, tuomet pasinaudojus mūsų programa galite jį greitai sukelti į GPAIS sistemą per kelias minutes

Programa "Pildyk GPAIS žurnalą" sėkmingai gali būti naudojama jau susivedus prekinių vienetų sąrašus į GPAIS sistemą rankiniu būdu, bet mūsų programai pateikti prekinių vienetų kodai turi būti identiški su jūsų excel žurnale esančiais prekių kodais.
Jeigu prekių kodai jau suvesti rankiniu būdu į GPAIS ir jūs negarantuojate, kad jie identiški su prekių kodais jūsų žurnale, tai ne bėda. Pagal atskirą susitarimą, mūsų programuotojas gali prekių kodus iš GPAIS sistemos sukelti į excel.
Jeigu prekinių vienetų kodai dar nesuvesti į GPAIS sistemą, galite juos sukelti pasinaudojus mūsų programa konverteriu "Pildyk GPAIS sąrašus".

Siūlomos dvi "Pildyk GPAIS žurnalą" programos versijos:

1. Programą „Pildyk GPAIS žurnalą“, kuri saugoma jūsų kompiuteryje, galite parsisiųsti
VersijaNuoroda
2 versija naujausia
su galimybe pridėti prekės kodo galą
Pildyk_GPAIS_zurnalas.exe
Suarchyvuota zip
Pildyk_GPAIS_zurnalas.zip
1 versija senesnė
be galimybės pridėti prekės kodo galą
Pildyk_GPAIS_zurnalas_ver1.exe
Suarchyvuota zip
Pildyk_GPAIS_zurnalas_ver1.zip
Ši programa yra universalesnė, bet ir sudėtingesnis konfigūravimas.

2. Internetinę programą „Pildyk GPAIS žurnalą“, veikiančią bet kokioje OS (iOS(Apple), Windows, Linux ar Android), rasite https://gpaislengviau.eu/
Internetinis žurnalas yra labai paprastas ir jau sukonfigūruotas pagal konkrečius šablonus. Jeigu nerandate sau tinkamo šablono, mes galime jums suprogramuoti. Peržiūrėkite video kaip naudotis internetine programa ir suprasite kaip tai lengva paspaudę šią nuorodą


Kaip naudotis programa?

Pirmiausiai turime pasiruošti žurnalo įkėlimui į GPAIS sistemą ir atlikti 3 labai svarbius veiksmus.

Šiuos veiksmus turime atlikti vieną kartą arba juos pakartoti jeigu keičiasi jūsų IP, el.parašas arba srautai:

1. Prisijungti prie GPAIS sistemos ir parsisiųsti bei išsaugoti savo kompiuteryje „Atstovaujamų subjektų srautų registracijos sąrašą“. Šį sąrašą rasite prisijungus prie GPAIS sistemos, VVS sąsaja->Pagalba.

2. Iš GPAIS sistemos taip pat reikia parsisiųsti ir išsaugoti savo kompiuteryje „Asmeninį el.parašą“, kurį rasite VVS sąsaja->Nustatymai->Asmeninio parašo būsena->Generuoti naują.

3. Sekanti užduotis suvesti GPAIS sistemoje jūsų VVS sistemos IP adresą. IP adresą jūsų patogumui galite pasižiūrėti mūsų programėlėje.


Pasiruošus žurnalo pateikimui atsidarome savo excel žurnalą.

Jūsų Excel lentelė gali būti Jūsų susikurta su kitokiais stulpelių pavadinimais negu pateikta mūsų pavyzdyje, taip pat nesvarbi stulpelių išdėstymo tvarka. Mes "nepririšame" savo klientų prie konkretaus žurnalo šablono, todėl galite naudoti savo susikurtą lentelę, tačiau duomenys turi būti atskiruose stulpeliuose bei LABAI SVARBU, kad Jūsų lentelėje būtų GPAIS reikalingi duomenys ir jie būtų teisingi!

1. Nusikopijuojame savo excel lentelės duomenis (CTRL+A (pažymėti viską), CTRL+C (nukopijuoti).


2. Atsidarome mūsų programą „Pildyk GPAIS žurnalą“.


3. Įvedame savo įmonės kodą.

4. Tada susiejame programos laukelius su Excel lentelės stulpelių pavadinimais.

Pirmiausiai pasirenkame srautą, kurį turime susieti su programa, pasirinkus savo excelio stulpelio pavadinimą (Excelio celė) arba tiesiog pasirinkus srautą iš siūlomo pastovios reikšmės sąrašo.


5. Pasirinkus srautą, turime susieti su programa jūsų Excel stulpelio tiekimo datą. Jeigu įrašysime į Tiekimo datos laukelį konkrečią datą (pvz. 2018-06-30) tai ši data visoms prekėms bus priskirta vienoda.

6. Sekantis etapas susieti savo excel stulpelius su programos laukeliais „Kiekis“, „Gavimo būdas“ bei „Veiklos būdas“. Šiuos stulpelius susieti galima pasirinkus savo excelio stulpelio pavadinimą arba tiesiog pasirinkus iš siūlomo pastovios reikšmės sąrašo.

SVARBU! Jeigu susiesite Excel stulpelių antraštes (pvz: Įmonės prekės kodas, Prekės pavadinimas) su mūsų programa, tuomet duomenis nukopijuokite be stulpelių antraščių. Jeigu susiesite Excel stulpelius (A,B,C,D) tuomet reikia nukopijuoti duomenis su jūsų antraštėmis.

7. Atlikus šiuos veiksmus, spauskite mygtuką mūsų programoje „Siųsti žurnalą GPAIS sistemai“ .

Nusiuntus žurnalą į GPAIS sistemą, visada reikia pasitikrinti ar žurnalo importas pavyko ar nepavyko ir tai galima pažiūrėti prisijungus prie GPAIS sistemos VVS sąsaja->Importo rezultatai.

Jeigu yra klaidų, tai importo rezultatuose susiformuoja klaidų failas, kurį galite peržiūrėti.
Klaidų ataskaitą galite atsidaryti su notepad ir nusikopijuoti į Excel.
Labai tikimės, kad pas Jus klaidų nebus8. Jeigu pakeisite tiekimo rinkai datą ir dar kartą siųsite tų pačių prekių žurnalą su pakeista data galima gauti žurnalo įrašų susidubliavimą. Tam kad ištrinti anksčiau nusiųstą žurnalą padarytas mygtukas „Naikinti žurnalą GPAIS sistemoje“. Jį paspaudus galima pasirinkti iš nusiųstų žurnalų sąrašo, kurį žurnalą norite ištrinti.